S-posta

S-posta talimatı verin, ekstre detaylarınıza cep telefonunuzdan kolayca ulaşın!

S-posta, yeni nesil bir SMS ekstre hizmetidir.

Talimat verdikten sonra her ay bireysel kredi kartlarınıza ait ekstre bakiyeniz, asgari ödeme tutarınız ve son ödeme tarihiniz size SMS ile gönderilir. Ayrıca SMS metninin sonunda, ekstre görseline bir tık’la ulaşabileceğiniz bir link bulunmaktadır. Bu link’e tıkladığınızda cep telefonunuzdan Internet’e bağlanarak ekstrenizi kolayca ve hızlıca görüntüleyebilirsiniz.

Basılı kredi kartı ekstrenize S-posta hizmetimizle artık cepten ulaşabilirsiniz. Basılı ekstre yerine S-posta hizmeti talebi için 2273’e SP yazın gönderin.*

  • Basılı ekstre alıyorsanız, S-posta talimatı verdiğinizde basılı ekstre talimatınız iptal edilir ve bireysel kredi kartı ekstreleriniz sadece S-posta ile gönderilir.
  • S-posta talimatı tüm bireysel kredi kartlarınız için geçerlidir ve talimat verdiğinizde artık tüm bireysel kredi kartlarınızın ekstreleri S-posta ile cep telefonunuza gelir.
  • S-posta talimatı sadece asıl kartlar tarafından verilir. Ek kartlara ait harcamalar asıl kartın ekstresi ile birlikte gönderilir.
  • S-posta talimatı vermek ücretsizdir.
  • S-posta’daki link’e tıklandığında cep telefonundan Internet’e bağlanırsınız. Bağlantı için cep telefonu operatörünüzün tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.
* Gönderilecek kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.