ParaPuan ile Uçak Bileti

Yolculuklar CardFinans’la daha da güzel!

ParaPuanlarınız ile dilediğiniz havayolu şirketinden uçak bileti alın; sevdiklerinizi görmek, hayal ettiğiniz şehirlere gitmek için hiç para harcamayın.

ParaPuan uçuruyor: Dilediğiniz havayolundan dilediğiniz yere...

ParaPuanlarınızı kullanarak dünyanın tüm seçkin havayollarından, tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş noktalarına bedava uçak bileti almak çok kolay.

  • 0850 222 0 900 Çağrı Merkezi’ni arayın. Uçmak istediğiniz yer, zaman ve havayolu şirketi bilgilerini verin. Uçak biletinizi istediğiniz adrese teslim edelim.
  • Ödemenizi ParaPuanlarınızı kullanarak yapın. ParaPuanlarınızın yetmediği durumlarda geri kalan miktarı CardFinans’ınız ile ödeyin.
  • QNB First ve QNB First Doctors kartlar uçak bileti alımında ParaPuan’larını değerli kullanabilmektedir.
  • QNB First kartların değerli değerli ParaPuan kullanım detayları için tıklayınız.

*Kampanya ile ilgili koşullar:


Bilet iade, iptal, değişiklik taleplerinde ve talep edilen uçakta yer bulunamaması durumunda sorumluluk QNB Finansbank'a ait değildir. Bilet siparişlerinizi hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında verebilirsiniz.

QNB Finansbank kredi kartlarının ticari amaçlı kullanımında ParaPuan kazanılması ve bu ParaPuanların kullanımı kampanya esaslarına uygun değildir. QNB Finansbank kampanyanın işleyişi ve detayları hakkında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

CardFinans Business sahipleri, uçak bileti almak için ParaPuanlarını kullanamaz.

Satın alınan bilet fiyatlarına; her bir yurt içi bilet için KDV dahil 15 TL, her bir yurt dışı bilet için KDV dahil 25 € hizmet bedeli dahil edilecektir.