Konya Ulaşım

CardFinans Temassız Artık Konya Toplu Ulaşımda!

Konya’da, ulaşımda otobüs ve tramvayı kullanan QNB Finansbank kart sahipleri, CardFinans Temassız kartınızı yanınızdan ayırmayın çünkü artık kartınızın temassız özelliği ulaşımda da geçiyor!

Ulaşımda CardFinans Temassız Nasıl Kullanılır?

Tek yapmanız gereken, kartınızı araçlardaki kart okuma cihazlarına yaklaştırmak ve cihazın kartı okuduğunda duyulan sinyal sesinden sonra kartınızı çekmek. Böylece ulaşım ücretinizi temassız kart ile ödemiş olacaksınız. Konya Belediyesi tarafından belirlenen ulaşım ücreti, CardFinans Temassız kartınıza ait ekstreye yansıtılacaktır.

Başvuru Gerekiyor mu?

Kartın ön yüzünde “paypass” veya “wave” logoları var ise kartınız temassız özelliklidir. Temassız logolarını görüntülemek için tıklayınız.

CardFinans Temassız kartınız varsa, hemen ulaşımda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer kartınız temassız özellikli değilse, temassız işlem yapmak için temassız özellikli kredi kartı sahibi olmanız gerekmektedir.

CardFinans Temassız kartınız yoksa;

www.qnbfinansbank.com adresinden Hemen Başvuru>CardFinans adımlarını izleyebilir,
QNB Finansbank şubelerinde CardFinans Başvuru Formunu doldurabilirsiniz.

Temassız işlem limiti nedir?

CardFinans Temassız kartınızla; hem alışverişte, temassız özellikli POS cihazı olan işyerlerinde yapacağınız temassız işlemlerde hem de Konya’da ulaşım harcamalarında kullanabileceğiniz limittir.

CardFinans Temassız ile tek seferde, en fazla 90 TL’ye kadar temassız işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Arka arkaya yapacağınız temassız işlemlerin toplam tutarı ise en fazla 100 TL olmalıdır.

Arka arkaya yapacağınız temassız işlemlerin, toplam tutarları 100 TL’ye ulaştığında, bir sonraki yapacağınız temassız ulaşım işleminizde “İşlem reddedildi, tekrar deneyiniz” mesajını alırsınız. Temassız işlem limitiniz dolduğu için bu mesajı almaktasınızdır.

Tek yapmanız gereken, CardFinans Temassız kartınızla POS veya ATM’den şifreniz ile işlem gerçekleştirmektir. Başka işlem yapmanıza gerek kalmadan kartınızın temassız işlem limiti yeniden 100 TL olarak güncellenecektir. Böylece temassız işlem limitinizi kullanarak kartınızı ulaşımda ve alışverişte temassız işlemlerde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Nereden Ödeme Yapabilirim?

Ödemelerinizi 7/24 ATM’lerden, QNB Finansbank İnternet Şubesi veya Cep Şubesi aracılığıyla yapabilirsiniz.

CardFinans Temassız ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayın.