Havalimanı Shuttle Hizmeti

CardFinans Havalimanı Shuttle Hizmeti ile havalimanı ulaşımını sağlamak çok kolay!

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Mersin, Giresun, Şanlıurfa, Çeşme, Bodrum ve Dalaman’da ekonomik ve konforlu shuttle hizmeti ile havalimanı* transferinizi yapabilir, uçuş saatlerinize göre istediğiniz adresten havalimanına, havalimanından istediğiniz adrese ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Bunun için CardFinans’ınızın olması yeterli. CardFinans Havalimanı Shuttle hizmetinden faydalanmak çok kolay: Rezervasyon yapmak veya detaylı bilgi almak için tıklayabilir ya da 0850 251 0806 numaralı telefondan Secure Drive ile iletişime geçebilirsiniz.**

CardFinans Havalimanı Shuttle Hizmeti ile, indirimli fiyatlarla dilediğiniz noktadan havalimanına ya da havalimanından dilediğiniz noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • Hizmetten yararlanmak için uçuş saatlerinizden en geç 6 saat önce 0850 251 0806 numaralı Secure Drive Çağrı Merkezi’ni arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyonunuza dair bilgilendirme SMS ile cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Transferinizden 4 saat öncesine kadar yapacağınız iptallerde veya değişikliklerde transfer ücretinin tamamı iade edilecektir. 4 saatten kısa sürede yapılan iptallerde veya değişikliklerde ise ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çoklu yolcu indirimli fiyatları sadece aynı noktadan binen veya inen müşteriler için geçerlidir.
  • 0-6 yaş çocuklara ücret uygulanmaz ve her araçta bir çocuk koltuğumuz mevcuttur.
  • 6-12 yaş çocuklara anında %50 indirim uygulanır.
  • Görme engelli yolcularımız CardFinans Havalimanı Shuttle hizmetinden ücretsiz* yararlanır.
  • CardFinans havalimanı shuttle hizmeti QNB Finansbank adına Secure Drive firması tarafından sağlanmaktadır. Transfer sırasında oluşabilecek şoförlerin trafik ihlalleri sebebiyle doğabilecek durumlardan ve araçların bakım ve onarımından Secure Drive firması sorumludur.
  • QNB Finansbank’ın, CardFinans Havalimanı Shuttle hizmeti ücret ve içeriğinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
*Bir ay içerisinde en çok 2 kez ücretsiz kullanım gerçekleştirilebilmektedir.

CardFinans Havalimanı Shuttle Hizmet fiyat listesi için tıklayınız.

Çeşme, Dalaman ve Bodrum fiyatları için tıklayınız.

* Shuttle servisi aşağıdaki havalimanları için geçerlidir: İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, Adana Şakirpaşa Havalimanı, Bodrum Havalimanı, Dalaman Havalimanı, Ordu-Giresun Havalimanı, Şanlıurfa GAP havalimanı

**1 Aralık 2016 itibarıyla 22:00 – 08:00 saatleri arasında yalnızca online rezarvasyon kabul edilecek olup çağrı merkezi rezarvasyonları için 08:00 – 22:00 saat dilimi arasında hizmet verilecektir.